Jdi na obsah Jdi na menu

Konference a prezentace

Conference on TiO2 Safety 

21 Února 2018

Svaz chemického průmyslu ČR (SCHP ČR), Asociace nanotechnologického průmyslu ČR (ANP ČR) a Česká společnost pro aplikovanou fotokatalýzu (ČSAF) uspořádali interaktivní setkání o bezpečnosti TiO2 a navrhli povinné parametry pro posouzení spolehlivosti toxikologických studií. Setkání bylo organizováno v souvislosti se stanoviskem RAC, které navrhuje harmonizovanou klasifikaci a označování oxidu titaničitého na úrovni EU.

Pozvaní řečníci byli  Prof. Harald F Krug, Empa, International Research Cooperations Manager NanoCASE GmbH St. Gallen, Switzerland; Jan Prochazka, Ph.D.; Česká společnost pro aplikovanou fotokatalýzu , Dr. David B. Warheit, The Chemours Company, USA , Technical Fellow, Toxicology and Risk Assessment, Dr. Rodger Battersby, EBRC Consulting GmbH, Hannover, Germany, toxicology expert in TDMA, Dr. David Lockley,  Venator Materials Plc,  Product Defence and Toxicology Manager, Global Product EHS an  Prof. Damjana Drobne, University of Ljubljana, Head of the Research group for Nanobiology and Nanotoxicology at Biotechnical Faculty.

Úvod a řečníci

Ochrana proti extrémním koncentracím prachu a dlouhodobému vystavení plicím je již poskytována všem občanům EU prostřednictvím právních předpisů o bezpečnosti práce.

Position EN   Annex - reasoning EN   Stanovisko CZ

Presentace si můžete stáhnout zde:

https://www.fotokatalyza.org/en/articles/about-us/presentation-conference-photocatalysis.html

Konference září 2014

Vítejte na stránkách mezinárodní fotokatalytické konference o vytváření standardů. Zaregistrujte se prosím kliknutím na odkaz v brožurce nebo pošlete email.

Sekretářka konference

Ing. Michaela Jakubičková

E-mail: michaela.jakubickova@gmail.com

Telefon: +420774662306+420774662306

Registracni brozurka

Konference o fotokatalýze a vytváření standard

Final program download

Early bird registration is closed, please register and pay (cash only) the konference fee at the konference site. Attendees can send their preregistration info via the link bellow.

Online registrace je uzavřena. Registrace a uhrazení konferenčního poplatku je možné (v hotovosti) přímo na konferenci. Můžete se předregistrovat pomocí formuláře dole.

http://www.conference-application.wz.cz

Registration brochure

Conference on Photocatalysis and standards

Welcome to the international conference on photocatalysis and standardization. Please register by clicking to the link in the registration brochure or send email to:

Conference secretary

Ing. Michaela Jakubičková

E-mail: michaela.jakubickova@gmail.com

Telefon: +420774662306